Kalendarz

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Układu Krążenia „DAR SERCA” zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe w budowie Ośrodka Rehabilitacyjnego dla dzieci z chorobami układu krążenia i  z wadami serca.

Fundacja jest organizacją charytatywną, opierającą się na pracy wolontariuszy, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym w Gdańsku XVI Wydział Gospodarczy w Krajowym Rejestrze Fundacji pod numerem 0000114158.

 

Projekt Ośrodka Rehabilitacji Fundacji DAR SERCA

 

W Ośrodku tym dzieci chore i po zabiegach operacyjnych będą mogły przejść rehabilitacje, uzyskać pomoc psychologa, aby w pełni sił powrócić do codziennego życia.

Ze względu na specyfikę chorób układu krążenia oraz stanów pooperacyjnych powrót do zdrowia dzieci jest trudny i wymaga specjalistycznej pomocy.

Dzięki Państwa wsparciu finansowemu mogą tą pomoc otrzymać.

Działalność Fundacji jest możliwa dzięki ofiarności ludzi wrażliwych na los ciężko chorych dzieci.

Pragniemy podziękować za wsparcie finansowe, a za umożliwienie powrotu do zdrowia dziękują wdzięczni mali pacjenci.

 

Pragniemy poinformować, że możecie uczynić Fundacje Dar Serca spadkobiercą części lub całości swojego majątku – nieruchomości: budynek, działka, grunt, nieużytek rolny, gospodarstwo rolne, a także akcji, obligacji, kosztowności, samochodu oraz darów rzeczowych dla naszych podopiecznych w postaci sprzętu komputerowego, oprogramowania, sprzętu elektronicznego, książek, zabawek, gier dla dzieci do świetlic przyszpitalnych.

W Polsce zapis majątkowy na rzecz fundacji to coraz chętniej wybierana forma dotacji na rzecz potrzebujących. Aby móc przekazać fundacji składnik majątku należy sporządzić akt notarialny.

Osoby zainteresowane taką formą pomocy dla Fundacji prosimy o kontakt z biurem tel. +48 789 118 610  lub na adres email.: kontakt@fundacjadarserca.org 

Z podziękowaniem wolontariusz

Prezes Fundacji

Jerzy Kozak